kontenery wrocław

ZADZWOŃ DO NAS

tel. 666 050 666

tel. 666 020 266

Zamów kontener, kruszywa oraz wywóz gruzu i odpadów

Rękawy zsypowe


rękaw zsypowy

Wynajem rękawów zsypowychNaszym klientom oferujemy wypożyczenie profesjonalnych rękawów zsypowych o długości 10 metrów dzięki którym proces przenoszenia gruzu i śmieci mniejszych gabarytów z dużych wysokości odbywa się niemal natychmiastowo.

Rękawy te znacznie ułatwiają transport odpadów prosto do kontenera, ograniczając przy tym emisję kurzu.

Oczywiście istnieje możliwość połączenia dwóch takich kompletów aby uzyskać łączną długość aż do 20 metrów co pozwala zarówno na przenoszenie gruzu niemal z każdej wysokości budynku, jak i umieszczania ich w kontenerze nieco bardziej oddalonym od miejsca zsypu.

Czy też podłączenia do nowo podstawionego, podczas gdy poprzedni zostanie już zapełniony i będzie odbierany przez naszego pracownika celem wywiezienia.


Informacje o rękawach zsypowychRękawy zsypowe składają się zasadniczo z czterech głównych elementów dzięki którym mogą pełnić swoją rolę i zachowują maksymalny stopień bezpieczeństwa, zapobiegając nieplanowanemu rozsypowi gruzu.


rękawy zsypowe wrocław

Pierwszy element to stalowe mocowanie, które utrzymuje całość stabilnie przymocowaną do na przykład ściany wokół okna. Jego prawidłowe ustawienie oraz poparcie pełni bardzo ważną rolę gdyż jest to element podtrzymujący całą konstrukcję i jest również najbardziej podatny na duży nacisk w trakcie zsypywania gruzu.

Drugi element to tak zwany kosz, do którego wsypywane są odpady. Jest mocowany za pomocą wyżej wymienionego stelaża oraz posiada wyprofilowany lejek co znacznie ułatwia umieszczanie w nim odpadów.

Trzecie w kolejności są lejki, które nadają kierunek zsypywania gruzu oraz ograniczają emisję kurzu związaną z tym procesem do minimum. Ostatni z lejków umieszony jest bezpośrednio nad kontenerem po to aby zmniejszyć pustą przestrzeń między torem zsypu, a miejscem docelowym oraz zapobiec wylotowi odpadów w miejsce do tego nie przeznaczone.

Czwarty i ostatni z głównych elementów to łańcuch mocujący wszystkie powyższe ze sobą. Utrzymuje on całą konstrukcję w jedności i zezwala na niewielkie odskoki amortyzacyjne lejków, przez co są mniej podatne na uszkodzenia mechaniczne.


GREEN TREE Tomasz Pasternak
Kamienna 100/4
50-547 Wrocław

Tel. 666 050 666
Tel. 666 020 266
NIP: 899-239-94-16
REGON: 021846999
E-mail: biuro@kontenerygreentree.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone Green Tree 2020