kontenery wrocław

ZADZWOŃ DO NAS

tel. 666 050 666

tel. 666 020 266

Zamów kontener, kruszywa oraz wywóz gruzu i odpadów

Firma GreenTree Kontenery


Firma GreenTree działa na rynku Dolnego Śląska już od lat, dzięki czemu zdobyliśmy uznanie wśród setek zarówno osób prywatnych jak i firm.
Aktywnie i prężnie się rozwijamy dzięki czemu mamy możliwość wciąż rozszerzać swą ofertę i zakres działalności, skutecznie wykraczając po za rynek samego Wrocławia.
Jesteśmy wszędzie tam gdzie produktem ubocznym jest gruz i odpady budowlane, przy każdym remoncie, budowie i gruntownych porządkach.

Nieustannie rozwijamy swoją ofertę i zasięg działalności

Z dnia na dzień jesteśmy w posiadaniu coraz to większej floty pojazdów, która dowiezie kruszywa oraz podstawi kontenery do każdego klienta w ekspresowym tępie. Współpracujemy z licznymi wysypiskami, a także posiadamy specjalne zezwolenia na wywóz odpadów od miasta Wrocławia, dzięki czemu mamy możliwość odebrać nie tylko gruz ale i też inne zmieszane odpady.

Zatrudniamy tylko specjalistów dla których nie ma rzeczy niemożliwych. Za sprawą niezwykle mobilnych pojazdów niestraszne nam są wąskie tunele i przejazdy, ze swoimi kontenerami dotrzemy niemal w każde miejsce.

Polecamy swoje usługi również osobom prywatnym

Naszą ofertę kierujemy do wszystkich, którzy remontują, robią porządki lub są w posiadaniu zbędnego gruzu i odpadów, bowiem naszą główną misją jest troska o środowisko i dbałość o to aby każdy z odpadów mógł zostać ponownie wykorzystany na przykład jako kruszywo do podsypki pod budowę nowej nieruchomości.

Greentree kontenery

Zapoznaj się z naszymi artykułami:

Dowiedz się co zrobić z zaległym gruzem po remoncie.

Kontenery na gruz do zadań specjalnych czyli jak barzo kontener ułatwia sprzątanie.

Nowy trend spółdzielni mieszkaniowych, które dbają o porządek, ekologię i swoich lokatorów.


GREEN TREE Tomasz Pasternak
Kamienna 100/4
50-547 Wrocław

Polityka prywatności | Regulamin | RODO

Tel. 666 050 666
Tel. 666 020 266
NIP: 899-239-94-16
REGON: 021846999
E-mail: biuro@kontenerygreentree.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone Green Tree 2024