kontenery wrocław

ZADZWOŃ DO NAS

tel. 666 050 666

tel. 666 020 266

Zamów kontener, kruszywa oraz wywóz gruzu i odpadów

Wywóz gruzu - Wrocław i okolice

Firma GreenTree oferuje kompleksowy odbiór i wywóz gruzu na terenie całego Wrocławia oraz okolicznych miejscowości. Posiadamy kontenery i pojazdy transportowe w kilku rozmiarach, dzięki czemu dotarcie do z pozoru trudnodostępnych lokalizacji, nie stanowi dla nas problemu. Zróżnicowane rozmiary kontenerów pozwalają także na lepsze dopasowanie do potrzeb naszych klientów.

Jak to wygląda

Zamówienie

Klient kontaktuje się z naszym doradcą, który pomaga w dobraniu odpowiedniego kontenera i wysyła kierowcę.

Podstawienie

Kierowca przewozi kontener w ustalone wcześniej miejsce i informuje klienta o fakcie jego podstawienia.

Uzupełnianie

Klient składuje odpady w jednym z naszych kontenerów przez określony czas, który przeważnie wynosi minimalnie 1 dzień.

Odbiór

Klient informuje o uzupełnieniu kontenera, a nasz kierowca zabezpiecza ładunek i odbiera gruz, po czym przewozi go na wysypisko.

Zamów kontener na gruz
666 050 666

Rodzaje i wymiary kontenerów na gruz

Specjalnie dla naszych klientów rozbudowaliśmy ofertę kontenerów tak aby każdy znalazł odpowiedni na swoje potrzeby. Poniżej prezentujemy dostępne pojemności oraz przykładowe ich zastosowanie. Podczas telefonicznego składania zamówienia, nasi doradcy chętnie pomogą w doborze odpowiedniego kontenera tuż po określeniu rodzajów i szacowanej ilości odpadów.

Mini 2m3

Mini kontener przyda się podczas mniejszych remontów w mieszkaniu czy ogrodzie. Gromadzenie pozostałości po wyburzonych ściankach działowych, skłuwanie płytek i kafelków, rozbiórka mebli w zabudowie czy też same porządki po remoncie, to idealne dla niego zastosowanie.

Mały 3,5m3

Ten rodzaj kontenera świetnie się spisuje podczas większych porządków na ogródkach działkowych oraz podczas tradycyjnego remontu. Pomieści duże ilości gruzu, cegieł, płytek, liści oraz innych produktów ubocznych każdego remontu, nawet rozbiórki pieców.

Standard 5,5m3

Najczęściej wybierany przez osoby prywatne, kontener który oferuje wystarczającą ilość miejsca na odpady poremontowe i porządkowe. Dzięki dużej pojemności i wciąż niewielkim rozmiarom, stanowi najwygodniejszy sposób na pozbycie się zaległego gruzu.

Duży 7m3

Ten rozmiar sprawdza się doskonale kiedy chcemy pozbyć się gabarytów takich jak stare meble, odpady poremontowe itp. Stanowi również doskonały wybór w przypadku spółdzielni, które ułatwiają mieszańcom pozbycie się z piwnic i mieszkań, zaległych gratów.

Wielki 16m3

Gabarytowa opcja, która spisuje się idealnie na każdym placu budowy. Pozwala na odebranie za jednym razem, znacznie większej ilości odpadów. Doskonale sprawdzi się również jako pomoc w składowaniu odpadów przez kilka osób, chociażby na ogródkach działkowych.

Największy 36m3

Dzięki temu kontenerowi przewozimy bardzo dużą ilość gruzu i innych odpadów bezpośrednio na wysypisko. W naszej ofercie znajduje się możliwość wypożyczenia również i jego, co może okazać się idealnym rozwiązaniem na plac budowy i kapitalnego remontu.


Cennik wywozu gruzu dla Wrocławia i okolic

Określenie ostatecznej ceny wypożyczenia kontenera na gruz, uzależnione jest od wielu czynników takich jak:

Dlatego też szczegółowej informacji na temat ceny wypożyczenia, udzielamy bezpośrednio na infolinii tuż po przeprowadzeniu wstępnej konsultacji z klientem.


Klasyfikacja gruzu

Przyjmuje się iż gruz jest produktem ubocznym przeprowadzania prac remontowych, rozbiórkowych i demontażowych. Jednak dzielimy go na cztery podstawowe rodzaje.

GrupaRodzajOpis
1Gruz czystyW tej grupie znajdują się odpady tylko jednego rodzaju np. same cegły, tylko gleba czy ziemia, kamienie lub też beton.
2Gruz zmieszanyDo tej grupy zaliczamy wszystkie rodzaje wymienione w grupie gruzu czystego, jednak w postaci zmieszanej. Mogą się w niej znaleźć również takie odpady jak płytki ceramiczne, płyty gipsowo-kartonowe, styropian, siatki montażowe i wełna mineralna.
3Gruz zanieczyszczonyTa grupa obejmuje wszystkie odpady zmieszane z dodatkiem między innymi takich materiałów jak drewno, worki, wykładziny, metalowe profile, kartony, styropian itp.

Inne odpady budowlane

Dodatkowe odpady, które mogą znajdować się w grupie gruzu zanieczyszczonego to głównie produkty ściśle powiązane z materiałem podlegającym rozbiórce. W przypadku betonowych ścian będą to z pewnością siatki wspierające, płyty gipsowo-kartonowe, kleje, ościeżnice, szyby okienne, kable, pozostałości po farbach, drobne elementy metalowe itp. Podobnie futryny, tektura, folie budowlane, wiaderka po cemencie oraz inne materiały wykorzystywane w budownictwie.

W razie jakichkolwiek wątpliwości, gorąco zachęcamy do skonsultowania z naszymi konsultantami, możliwości zutylizowania konkretnych odpadów, które nie zostały wymienione powyżej.


GREEN TREE Tomasz Pasternak
Kamienna 100/4
50-547 Wrocław

Polityka prywatności | Regulamin | RODO

Tel. 666 050 666
Tel. 666 020 266
NIP: 899-239-94-16
REGON: 021846999
E-mail: biuro@kontenerygreentree.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone Green Tree 2024