kontenery wrocław

ZADZWOŃ DO NAS

tel. 666 050 666

tel. 666 020 266

Zamów kontener, kruszywa oraz wywóz gruzu i odpadów

Kontenery na gruz, śmieci i inne odpady


wymiary kontenerów
wywóz gruzu Wrocław

GreenTree posiada w swoim asortymencie specjalistyczne kontenery przystosowane szczególnie do wywozu odpadów takich jak gruz i innych śmieci czy też pozostałości nagromadzonych w trakcie wszelkich prac budowlanych czy też remontowych.

Naszym klientom umożliwiamy wypożyczenie owych kontenerów wraz z transportem bezpośrednio w ustalone wcześniej miejsce docelowe oraz późniejszym przewozem całego załadunku na specjalne wysypiska śmieci i gruzu, gdzie w następnej kolejności są one przetwarzane w celu umożliwienia ponownego wykorzystania ich w trakcie kolejnej budowy jako kruszywa.

Kontenery jakimi dysponujemy są niezwykle trwałe i stabilne dzięki czemu nie straszne im obciążenia ani zawartość jaką zostaną wypełnione niezależnie od tego czy są to stare meble, liście, śmieci czy też tradycyjny gruz budowlany.

Posiadamy kontenery dostępne w trzech uniwersalnych rozmiarach dopasowanych w zależności do potrzeb klienta. Są one bardzo mobilne przez co nie straszne nam wąskie tunele i przejazdy, nasi kierowcy bez najmniejszego trudu podstawią je niemal w każde miejsce we Wrocławiu, a także i jego okolicach.


Mniejszy kontener posiada łączną pojemność 2m³, średni zaś 3,5m³, większy 5,5m³, a największy z nich dysponuje pojemnością aż do 7m³ co z pewnością pozwoli wielu osobom na zgromadzić gruz w bardzo dużej ilości za jednym razem. Zostały one specjalnie zaprojektowane zarówno pod względem materiału z jakiego zostały wykonane jak i elementów wzmacniających konstrukcję aby mogły możliwie jak najlepiej sprawdzić się w nawet najtrudniejszych warunkach takich jakie często towarzyszą na placu budowy, a ich wywóz po zapełnieniu był szybki i bezpieczny.

Serdecznie zapraszamy do dłuższej współpracy również firmy dla których staramy się przygotować nieco bardziej atrakcyjne warunki, zależne od planowanego czasu współpracy i ilości odpadów jakie zostaną przygotowane w celu wywozu.

Specjalnie dla klientów biznesowych z dużymi potrzebami, do naszej oferty dołączyliśmy również większe kontenery o pojemności aż 10m³, 16m³ i 36m³.

Czas na jaki pozostawiamy kontener do Państwa dyspozycji uzależniony jest od potrzeb naszych klientów i może zostać indywidualnie wydłużony po negocjacji z osobom u której został on zamówiony. Oczywiście istnieje również możliwość wcześniejszego odebrania odpadów przed ustalonym wcześniej czasem, w momencie kiedy będzie to konieczne.kontenery Wrocław

GREEN TREE Tomasz Pasternak
Kamienna 100/4
50-547 Wrocław

Tel. 666 050 666
Tel. 666 020 266
NIP: 899-239-94-16
REGON: 021846999
E-mail: biuro@kontenerygreentree.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone Green Tree 2023