kontenery wrocław

ZADZWOŃ DO NAS

tel. 666 050 666

tel. 666 020 266

Zamów kontener, kruszywa oraz wywóz gruzu i odpadów

Kruszywa i mączka budowlana


kruszywa

Zastosowanie kruszyw w budownictwieKruszywo jest to sypki materiał pochodzenia mineralnego lub też organicznego, który posiada bardzo szerokie zastosowanie w budownictwie.

Jednymi z bardziej znanych kruszyw są piasek, żwir oraz ziemia używane między innymi do utwardzenia gruntu przed rozpoczęciem wstępnego wylewania fundamentów.

Kolejnym zastosowaniem charakterystycznym dla kruszyw jest ich udział w składzie różnego rodzaju zapraw i betonów bowiem są ich nieodłącznym elementem, a często nawet i materiałem bazowym.


Stosowane są również podczas budowy dróg i coraz częściej jako element ozdobny na terenie posiadłości, na przykład jako mur czy też chodniki.

Zależnie od wielkości i materiału pochodzenia, role jakie mogą pełnić są bardzo dosyć obszerne.


KruszywaOd samego początku naszej działalności troszczymy się o środowisko. Naszym priorytetem jest zachowanie równowagi w przyrodzie przez co staramy się również przetwarzać zebrane ówcześniej zbędne odpady na materiały budulcowe, które nadają się do ponownego użytku.

Proces ten jest bardzo istotny gdyż poddając przetworzeniu materiał przeznaczony składowaniu na wysypiskach, unikamy konieczności wytworzenia kolejnych produktów w kopalniach oraz dajemy drugie życie już wydobytym minerałom.

Jest to bardzo ważne z punktu ochrony środowiska i pozwala na zmniejszenie kosztów, gdyż koszty wydobycia oraz przetworzenia całkowicie nowego kruszywa są znacznie większe niż w przypadku wykorzystania tych które już zalegają na wysypiskach.


kruszywa wrocław

GREEN TREE Tomasz Pasternak
Kamienna 100/4
50-547 Wrocław

Polityka prywatności | Regulamin | RODO

Tel. 666 050 666
Tel. 666 020 266
NIP: 899-239-94-16
REGON: 021846999
E-mail: biuro@kontenerygreentree.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone Green Tree 2024