kontenery wrocław

ZADZWOŃ DO NAS

tel. 666 050 666

tel. 666 020 266

Zamów kontener, kruszywa oraz wywóz gruzu i odpadów

Wywóz gruzu, odpadów budowlanych i śmieci


Jednym z czołowych priorytetów naszej firmy jest udostępnienie zarówno osobom prywatnym jak i przedsiębiorstwom możliwości prawidłowego zutylizowania wszelkich materiałów nagromadzonych w trakcie prac remontowych, budowlanych i także wielu innych przypadkach kiedy gromadzone są one w bardzo dużych ilościach lecz ich utylizacja w tradycyjnych pojemnikach jest niemożliwa z przyczyn gabarytowych lub też prawnych.


Świadcząc usługi na najwyższym poziomie oferujemy Państwu możliwość zarówno podstawienia kontenera przeznaczonego do składowania odpadów oraz rękawów zsypowych, które znacząco ułatwiają ich przenoszenie jak i późniejszy wywóz gruzu czy też innych odpadów w celu utylizacji. Bardzo wiele z nich udaje się przetworzyć dzięki czemu mogą ponownie zostać użyte w budownictwie i przemyśle chociażby jako kruszywa, co znacząco zmniejsza zapotrzebowanie na kolejne wydobycia pomagając tym samym w zachowaniu równowagi w środowisku.


gruz

Wywóz gruzu


Do kategorii produktów, które w największej ilości przypadków dalej zwane są gruzem zalicza się między innymi takie materiały pochodzenia budowlanego jak cegły, pustaki, kafle, dachówki oraz tynk. Taki zmieszany rodzaj gruzu udaje się w całkiem imponującym stopniu ponownie przetworzyć aby mógł on zostać ponownie wykorzystany.

Jego składowanie w na przykład lasach, standardowych pojemnikach na śmieci oraz w innych miejscach, których przeznaczeniem nie jest masowe gromadzenie tego rodzaju odpadów jest zabronione przez prawo oraz nie sprzyja naturze środowiska.

Dla tego też oferujemy profesjonalny odbiór i wywóz gruzu na terenie Wrocławia oraz okolic, a także zapewniamy, że trafi on na specjalne wysypisko gdzie zostanie prawidłowo zutylizowany.


odpady

Wywóz odpadów


Pełna klasyfikacja odpadów na jakich wywóz nasza firma posiada zezwolenie od miasta Wrocławia znajduje się zakładce pozwolenia, w górnym menu. Nie jednak do najczęstszych odpadów jakie odbieramy zaliczają się takie materiały jak drewno, stare meble, elektro śmieci, wszelkiego rodzaju metale oraz wiele innych produktów pochodzenia bardzo często rozbiórkowego lub też remontowego.

W trakcie gruntownych porządków gromadzi się bardzo wiele takich odpadów, które ciężko jest zakwalifikować jako gruz czy też zwykłe śmieci stąd też powstanie kategorii jaką są nie mniej sprecyzowane odpady.

Oferujemy wywóz odpadów oraz ich utylizację zarówno na terenie całego Wrocławia jaki jego okolic.śmieci

Wywóz śmieci


Bardzo często bywa tak, że nagromadzona ilość śmieci zwyczajnie nie nadaje się do umieszczenia ich w standardowych pojemnikach na odpady dla tego z pomocą przychodzi nasza firma, która udostępnia kontenery do których zmieści się ich większa ilość. Jednymi z najczęstszych sytuacji gdzie taka usługa znajduje swoje zastosowanie są na przykład miejsca w których ostatnio odbywały się duże imprezy masowe lub też za generowanie śmieci odpowiedzialna jest większa ilość osób. Takie miejsca to również ogródki działkowe, gdzie na samym początku sezonu w bardzo krótkim czasie produkowane są znaczne ilości śmieci, które zwyczajnie nie mieszczą się w kontenerach. Przybywamy wtedy jako wsparcie odbierając tego rodzaju odpady i wywożąc je na wysypiska gdzie powinny się ostatecznie znaleźć.

Nasza firma oferuje kompleksową obsługę w zakresie jakim jest wywóz śmieci na terenie całego Wrocławia i zdecydowanej większości terenów w okół niego.


odpady zielone

Wywóz odpadów zielonych


W ostatnich latach bardzo dużą popularność zyskują zadbane ogrody, posiadające coraz bardziej komfortowe przestrzeni relaksacyjne. Wszyscy dbamy o architekturę krajobrazu i praktyczne zagospodarowanie przeztrzeni zielonych, zarówno tych znajdujących się przy naszym domu jak i na ogródkach działkowych.

Wychodząc na przeciw potrzebom naszych klientów, oferujemy także wywóz odpadów zielonych z ogródków działkowych. Wszelkie pozostałości po pracach przeprowadzanych w ogrodzie, takie jak trawa, liście, gałęzie, stare meble czy deski, nie stanowią dla nas najmniejszego problemu.


GREEN TREE Tomasz Pasternak
Kamienna 100/4
50-547 Wrocław

Polityka prywatności | Regulamin | RODO

Tel. 666 050 666
Tel. 666 020 266
NIP: 899-239-94-16
REGON: 021846999
E-mail: biuro@kontenerygreentree.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone Green Tree 2024