kontenery wrocław

ZADZWOŃ DO NAS

tel. 666 050 666

tel. 666 020 266

Zamów kontener, kruszywa oraz wywóz gruzu i odpadów

Tani wywóz odpadów zielonych z działki


Kontener na odpady zielone - Wrocław i okolice

Oferujemy szybki i profesjonalny wywóz odpadów z ogródków działkowych na terenie całego Wrocławia i okolic. Wystarczy zamówić odpowiedni kontener, a nasi kierowcy dostarczą go w wyznaczone miejsce gdzie będą mogli Państwo składować w nim odpady zielone do czasu jego odebrania. Wszystkie śmieci niezależnie od tego czy jest to trawa, liście, ziemia, gałęzie czy inne odpady często gromadzone na działkach, są przez nas odbierane i przewożone na właściwe wysypisko w celu utylizacji.

odpady zielone na działce

Wywóz trawy, liści i gałęzi

Podczas pracy w ogrodzie i na ogródkach działkowych, dbając o architekturę krajobrazu i komfort wypoczynku, produkujemy nadmierne ilości śmieci, które należy zutylizować. Wiosną przekopujemy ziemię i ucinamy gałęzie, aby móc posadzić nowe rośliny i warzywa. Latem kosimy trawnik aby zwiększyć komfort wolnego czasu spędzanego na działce. Zaś jesienią z pewnością musimy zagrabić liście spadające obficie z drzew.

Produkujemy tym samym mnóstwo odpadów zielonych, które powinny zostać prawidłowo zutylizowane i wywiezione na wysypisko za pomocą specjalnego kontenera na odpady zielone.

Ziemia, stare deski i inne odpady

Przekopując ziemię pod nowe uprawy, czasem jej część wymaga wymiany. Dlatego zwozimy nową żyzną ziemię, a starej musimy się pozbyć. W takim wypadku kontener również znajduje swoje zastosowanie. Podobnie gdy naprawiamy i przebudowujemy altanki działkowe czy też przeprowadzamy inne prace porządkowe w skutek których, zostają nam do utylizacji stare deski, gałęzie, meble itp. Ich wywóz na własną rękę stanowi czasem nie lada wyzwanie.

Czasem trudno się ich pozbyć ponieważ kontenery działkowe są przepełnione lub części odpadów nie możemy w nich umieszczać. W takim przypadku problem rozwiązuje zamówienie kontenera na działkę i umieszczenie w nim niepotrzebnych odpadów.

Kontenery dostępne w wielu rozmiarach

Wychodząc na przeciw potrzebom z którymi borykają się na co dzień nasi klienci, rozszerzyliśmy ofertę kontenerów na odpady zielone tak aby móc podstawić je w szybkim terminie, dowolnym miejscu i w przystępnej cenie. Nasi konsultanci chętnie pomogą w doborze prawidłowego rozmiaru kontenera na podstawie odpadów, które będą w nim składowane.

rodzaje kontenerów

GREEN TREE Tomasz Pasternak
Kamienna 100/4
50-547 Wrocław

Polityka prywatności | Regulamin | RODO

Tel. 666 050 666
Tel. 666 020 266
NIP: 899-239-94-16
REGON: 021846999
E-mail: biuro@kontenerygreentree.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone Green Tree 2024