kontenery wrocław

ZADZWOŃ DO NAS

tel. 666 050 666

tel. 666 020 266

Zamów kontener, kruszywa oraz wywóz gruzu i odpadów

Kontenery do zadań specjalnych


Kontenery na gruz

Pod pojęciem pojemniki na śmieci, kryje się wiele ich rodzai. Bardzo często spotykamy się z małymi i dużymi kontenerami o różnych kolorach jak i przeznaczeniu. Często zdarza się tak, że na składzie jest wiele śmieci, które nie nadają się do wrzucenia do zwykłego plastikowego worka. Dlatego też producenci kontenerów dbają o to, aby segregacja śmieci przebiegała sprawniej.

 

Istniają pojemniki, które mają specjalne zastosowanie, np: do zbiórki śmieci elektrycznych; substancji, które są dla nas niebezpieczne; odpadów szpitalnych i wiele wiele innych. Obecnie na rynku należy zauważyć, że pojawia się coraz więcej kontenerów na śmieci, w których można gromadzić wszelkiego rodzaju odpady. Charakteryzują się oczywiście różną wielkością. Każdy z takich pojemników jest wykonany tak, aby odbierająca śmieci śmieciarka, nie miała z tym problemu.

 

Pojemniki są wykorzystywane na masowych imprezach, czy też po prostu spotkaniach rodzinnych w przydomowych ogródkach. Warto jednak w takim wypadku zauważyć, że śmieci może nagromadzić się bardzo wiele, a wyworzenie ich i usuwanie czy powolna segregacja zmarnowałaby organizatorom cenny czas, a przede wszystkim byłoby to bardzo trudne.

 

Obecnie nie trzeba już się o to martwić. Istnieje wiele firm zajmujących się odbiorem śmieci i ich segregacją, a jest to duża wygoda dla osób, które nie lubią się w śmieciach babrać. Atutem są również specjalne, wprowadzone już na rynek kontenery na gruz o wielkości od 3,5 m3, 5,5 m3, 7m3 aż do 36m3. Są to pojemniki typu mulda, w których możemy gromadzić śmieci przez jakiś czas, a następnie zlecić ich wywózkę specjalnej firmie.

 

To pojemniki służące do przechowywania śmieci cięższych i większych. Obecnie ustawa śmieciowa przewiduje wywózke i przetwarzanie wszystkich śmieci, nie tylko przemysłowych, ale także budowlanych. Przedtem każdy z nas samodzielnie musiał zająć się wywózką wielkogabarytowych odpadów. Na chwilę obecną gmina gwarantuje nam wywózkę tego typu nieczystości z placu, dlatego warto z tego korzystać.

 

Należy pamiętać o tym, że matka Ziemia jest tylko jedna, a im więcej odpadów na niej zgromadzimy, tym gorzej dla naszego zdrowia, dlatego warto skorzystać z wytworu pracy rąk ludzkich, jakimi są kontenery i pojemniki na śmieci. Zadbajmy o Ziemię i zdrowie.


GREEN TREE Tomasz Pasternak
Kamienna 100/4
50-547 Wrocław

Tel. 666 050 666
Tel. 666 020 266
NIP: 899-239-94-16
REGON: 021846999
E-mail: biuro@kontenerygreentree.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone Green Tree 2023