kontenery wrocław

ZADZWOŃ DO NAS

tel. 666 050 666

Zamów kontener, kruszywa oraz wypożycz rękawy zsypowe

Kontenery do zadań specjalnych


Kontenery na gruz

Pod pojęciem pojemniki na śmieci, kryje się wiele ich rodzai. Bardzo często spotykamy się z małymi i dużymi kontenerami o różnych kolorach jak i przeznaczeniu. Często zdarza się tak, że na składzie jest wiele śmieci, które nie nadają się do wrzucenia do zwykłego plastikowego worka. Dlatego też producenci kontenerów dbają o to, aby segregacja śmieci przebiegała sprawniej.

 

Istniają pojemniki, które mają specjalne zastosowanie, np: do zbiórki śmieci elektrycznych; substancji, które są dla nas niebezpieczne; odpadów szpitalnych i wiele wiele innych. Obecnie na rynku należy zauważyć, że pojawia się coraz więcej kontenerów na śmieci, w których można gromadzić wszelkiego rodzaju odpady. Charakteryzują się oczywiście różną wielkością. Każdy z takich pojemników jest wykonany tak, aby odbierająca śmieci śmieciarka, nie miała z tym problemu.

 

Pojemniki są wykorzystywane na masowych imprezach, czy też po prostu spotkaniach rodzinnych w przydomowych ogródkach. Warto jednak w takim wypadku zauważyć, że śmieci może nagromadzić się bardzo wiele, a wyworzenie ich i usuwanie czy powolna segregacja zmarnowałaby organizatorom cenny czas, a przede wszystkim byłoby to bardzo trudne.

 

Obecnie nie trzeba już się o to martwić. Istnieje wiele firm zajmujących się odbiorem śmieci i ich segregacją, a jest to duża wygoda dla osób, które nie lubią się w śmieciach babrać. Atutem są również specjalne, wprowadzone już na rynek kontenery na gruz o wielkości od 3,5 m3, 5,5 m3, 7m3 aż do 36m3. Są to pojemniki typu mulda, w których możemy gromadzić śmieci przez jakiś czas, a następnie zlecić ich wywózkę specjalnej firmie.

 

To pojemniki służące do przechowywania śmieci cięższych i większych. Obecnie ustawa śmieciowa przewiduje wywózke i przetwarzanie wszystkich śmieci, nie tylko przemysłowych, ale także budowlanych. Przedtem każdy z nas samodzielnie musiał zająć się wywózką wielkogabarytowych odpadów. Na chwilę obecną gmina gwarantuje nam wywózkę tego typu nieczystości z placu, dlatego warto z tego korzystać.

 

Należy pamiętać o tym, że matka Ziemia jest tylko jedna, a im więcej odpadów na niej zgromadzimy, tym gorzej dla naszego zdrowia, dlatego warto skorzystać z wytworu pracy rąk ludzkich, jakimi są kontenery i pojemniki na śmieci. Zadbajmy o Ziemię i zdrowie.


GREEN TREE Tomasz Pasternak
Kamienna 100/4
50-547 Wrocław

Tel. 666 050 666
NIP: 899-239-94-16
REGON: 021846999
E-mail: biuro@kontenerygreentree.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone Green Tree 2019